Ota yhteyttä

Antti Häkkilä

COO, Sales

+358 400 362 025

antti.hakkila@processgenius.fi

Riku Saarenheimo

Agile Project Manager

+358 400 361 343

riku.saarenheimo@processgenius.fi

Anu Haverinen

Director, Sales and Development

+358 505 721 027

anu.haverinen@processgenius.fi

Joensuun toimisto

Osoite

Process Genius Joensuun toimisto, 3. kerros

Torikatu 19

80110 Joensuu

Näytä kartalla

Helsingin toimisto

Osoite

GE Energy Village

Kuortaneenkatu 2

00510 Helsinki

Näytä kartalla

_

Jani Akkila

CEO, Sales

jani.akkila@processgenius.fi

+358 400 362 024

Janne Pekkala

Lead System Developer

janne.pekkala@processgenius.fi

_

Kimmo Leppänen

Sales and Project Engineer

kimmo.leppanen@processgenius.fi

_

Mikko Myyry

AD

mikko.myyry@processgenius.fi

_

Martta Räty

Lead UI Designer

martta.raty@processgenius.fi

_

Sami Auvinen

Sales Manager

sami.auvinen@processgenius.fi

+358 503 089 020

Laskutus

Process Genius Oy

Y-tunnus: 2426953-0

Laskutustunnus

003724269530